№1.  «Нові методи утилізації твердих побутових відходів (ЕКОТЕЦ)»
АВТОР: Борислав Острецов
ЗАКЛАД: Міжнародний ліцей Глобус
КЕРІВНИК: Андрій Турчик
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№2.  «Водні склопакети»
АВТОР: Марія Олексіївна
ЗАКЛАД: 142
КЕРІВНИК: Наіля Меньшикова
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№3.  «Оцінка вартості спорудження піраміди Хеопса»
АВТОР: Микола Іконніков
ЗАКЛАД: ліцей №142
КЕРІВНИК: Наіля Меньшикова
НОМІНАЦІЯ: Технології
№4.  «Використання реакції термоядерного синтезу в металургії »
АВТОР: Данило Зильов
ЗАКЛАД: ліцей 142
КЕРІВНИК: Наіля Меньшикова
НОМІНАЦІЯ: Технології
№5.  «Культурний простір школи »
АВТОР: Лейла Гімарі
ЗАКЛАД: спеціалізована школа №130
КЕРІВНИК: Руслан Нечипорук
НОМІНАЦІЯ: Технології
№6.  «Рухливі перерви»
АВТОР: Іванна Дробот
ЗАКЛАД: спеціалізована школа №130
КЕРІВНИК: Марина Миколаєнко
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
№7.  «Біозахист саду за допомогою сонечок»
АВТОР: Олена Іващенко
ЗАКЛАД: СШ №49
КЕРІВНИК: Наталія Дaвіденко
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№8.  «Равлик Ахатин ти виноградний»
АВТОРИ: Катерина Лиска
               Катерина Лиска
ЗАКЛАД: Школа#49
КЕРІВНИК: Наталія Давиденко
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№9.  «Створення та використання пристроїв захисту велотранспорту від викрадачів»
АВТОР: Ян Таборов
ЗАКЛАД: Відділення комп'ютерних наук КМАН
КЕРІВНИК: Валентина Дем'яненко
НОМІНАЦІЯ: IT
№10.  «idea-it»
АВТОР: Микита Романенко
ЗАКЛАД: СЗШ №266
КЕРІВНИК: Микита Романенко
НОМІНАЦІЯ: IT
№11.  «дати відправ»
АВТОР: Костянтин Волков
ЗАКЛАД: Спеціалізована Школа 49 міста Києва Шевченківського району з поглибленим вивченням французької мови
КЕРІВНИК: Наталія Давіденко
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№12.  «Торфовища Київської обасті»
АВТОРИ: Вероніка Мовчан
               Анна Коротких
ЗАКЛАД: школа 228
КЕРІВНИК: Атрасевич Олександрівна
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№13.  «ЕКОЛОГІЯ ВЕЛИКОГО МІСТА НА ПРИКЛАДІ КИЄВА»
АВТОР: Артемій Петюх
ЗАКЛАД: Спеціалізована школа 49 з поглибленим вивченням францюзької мови
КЕРІВНИК: Наталія Давиденко
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№14.  «Space defender»
АВТОРИ: Слабошпицький Ігорович
               Омельченко Олегович
ЗАКЛАД: Future School of Technology
КЕРІВНИК: Хоцянівський Петрович
НОМІНАЦІЯ: IT
№15.  «Поритативний пристрій для контролю кліматичних показників та чадного газу SARAH» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Денис Савченко
ЗАКЛАД: Технічний ліцей м.Києва
КЕРІВНИК: Ольга Рибак
НОМІНАЦІЯ: Технології
№16.  «Рослинність Криму. Релікти та ендеміки Криму»
АВТОР: Олександра Балицька
ЗАКЛАД: Спеціалізована школа 49
КЕРІВНИК: Наталія Давіденко
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№17.  «Значення бджіл в єкології та що станеться якщо вони зникнуть»
АВТОР: Марк Куліков
ЗАКЛАД: Спеціалізована Школа №49
КЕРІВНИК: Наталія Дaвіденко
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№18.  «Контролер для ректифікаційної колони» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Юрій Калічак
ЗАКЛАД: Технічний ліцей міста Києва
КЕРІВНИК: Антоніна Стеценко
НОМІНАЦІЯ: Технології
№19.  «easy_PC»
АВТОРИ: Максим Петренко
               Максим Чернюк
               Вадим Шамшур
ЗАКЛАД: ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"
КЕРІВНИК: Сергій Кириченко
НОМІНАЦІЯ: IT
№20.  «Online image ai»
АВТОРИ: Семен Фролов
               Андрій Ковальчук
ЗАКЛАД: Future school of technology
КЕРІВНИК: Володимир Хоцянівський
НОМІНАЦІЯ: IT
№21.  «Shelter Spot»
АВТОРИ: Іван Коломієць
               Богдан Безпалий
               Назар Гуменюк
ЗАКЛАД: ЗЗСО №200
КЕРІВНИК: Віталій Кондрач
НОМІНАЦІЯ: Технології
№22.  «Павербанк на неодімових магнітах»
АВТОРИ: Дмитро Фіалковський
               Данило Смолій
ЗАКЛАД: Навчально-виховний комплекс гімназія І ступеня "гімназія "Оболонь"
КЕРІВНИК: Володимир Усіченко
НОМІНАЦІЯ: Технології
№23.  «Вікна з електромагнітами»
АВТОР: Денис Самойленко
ЗАКЛАД: Ліцей №142
КЕРІВНИК: Наіля Меньшикова
НОМІНАЦІЯ: Технології
№24.  «Друге життя відходів у творчості» - ФІНАЛІСТ
АВТОРИ: Еліна Гілунг
               Софія Винник
               Марина Сизоненко
ЗАКЛАД: ЗЗСО №138 Шевченківського району міста Києва
КЕРІВНИК: Наталія Веселицька
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№25.  «Автономна охоронна сигналізація на основі сонячної панелі і платформи Arduino UNO»
АВТОР: Вадим Кропивницький
ЗАКЛАД: ЦНТТМ "Сфера"
КЕРІВНИК: Юрій Прищепа
НОМІНАЦІЯ: Технології
№26.  «Бездротова передача електроенергії на короткі відстані»
АВТОР: Роман Болдак
ЗАКЛАД: НВК №240 "Соціум"
КЕРІВНИК: Михайло Блощицин
НОМІНАЦІЯ: Технології
№27.  «Вермікомпостуй - сміття утилізуй» - ФІНАЛІСТ
АВТОРИ: Анна Понадцова
               Любов Степенко
ЗАКЛАД: Школа 1-3 ступенів №282 Деснянського району м. Києва
КЕРІВНИК: Юлія Мандренко
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№28.  «Кров’яно-кислородна маска »
АВТОР: Анна Корсун
ЗАКЛАД: Печерська гімназія 75
КЕРІВНИК: Оксана Ковтюх
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
№29.  «Святковий світильник»
АВТОР: Олег Краковний
ЗАКЛАД: НВК "ОБОЛОНЬ"
КЕРІВНИК: Володимир Усіченко
НОМІНАЦІЯ: Технології
№30.  «будинок еко-моди «Green House»»
АВТОРИ: Тимофій Демчук
               Аріна Сіроштан
ЗАКЛАД: ПНЗ "Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району" м. Запоріжжя
КЕРІВНИК: Аліна Віталіївна
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№31.  «#Маленька-Велика справа »
АВТОРИ: Маріна Бондар
               Дарія Швидка
ЗАКЛАД: Школа I-III №294
КЕРІВНИК: Олена Коцюруба
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
№32.  «Мобільний додаток опЕРА» - ФІНАЛІСТ
АВТОРИ: Святослав Кривенко
               Благовіста Кривенко
ЗАКЛАД: школа 57 з поглибленим вивченням англійської мови
КЕРІВНИК: Олена Кагляк
НОМІНАЦІЯ: IT
№33.  «Роби та зароби» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Фаддей Летій
ЗАКЛАД: КГСМ-1
КЕРІВНИК: Наталія Летій
НОМІНАЦІЯ: Технології
№34.  «Шкільний дзвоник»
АВТОР: Олександр Летій
ЗАКЛАД: КГСМ-1
КЕРІВНИК: Наталія Летій
НОМІНАЦІЯ: Технології
№35.  «Віртуальний помагатор»
АВТОРИ: Поліна Ткаченко
               Анна Дворник
               Марія Сорокіна
ЗАКЛАД: ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
КЕРІВНИК: Іван Комаров
НОМІНАЦІЯ: IT
№36.  «Авто-всюдихід»
АВТОР: Лев Твердохліб
ЗАКЛАД: Середня загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів № 62
КЕРІВНИК: Віктор Гончаренко
НОМІНАЦІЯ: Технології
№37.  «Prank Camera for lecture»
АВТОРИ: Володимир Руських
               Андрій Тафтай
ЗАКЛАД: ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
КЕРІВНИК: Іван Комаров
НОМІНАЦІЯ: IT
№38.  «Вирубка Карпат»
АВТОР: Влад Васильєв
ЗАКЛАД: Школа №251
КЕРІВНИК: Світлана Ланова
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№39.  «loaditem»
АВТОР: Єгор Маркевич
ЗАКЛАД: Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій
КЕРІВНИК: Світлана Гордієнко
НОМІНАЦІЯ: IT
№40.  «Шоу Карткомет»
АВТОР: Леонід Дайлідоніс
ЗАКЛАД: ЦНТТМ "СФЕРА" Оболонського району м.Київ
КЕРІВНИК: Вадим Єременко
НОМІНАЦІЯ: Технології
№41.  «Ваші бактерії: Дослідження взаємозв’язку між станом мікрофлори та патологічним фоном у людини. Розробки та рекомендації.» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Катерина Ущенко
ЗАКЛАД: Фінансовий ліцей
КЕРІВНИК: Ольга Коваленко
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
№42.  «Мобільний додаток з математики для дітей»
АВТОР: Анастасія Лінник
ЗАКЛАД: ПЛ НТУУ "КПІ" м. Києва
КЕРІВНИК: Олена Коваленко
НОМІНАЦІЯ: IT
№43.  «Розумний смітник» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Роман Гузенко
ЗАКЛАД: Спеціалізована школа №173 м. Києва
КЕРІВНИК: Ольга Горб
НОМІНАЦІЯ: Технології
№44.  «Розробка WiFi мережі для контролю та моніторингу температури і рівня акустичного забруднення в приміщенні навчального закладу»
АВТОР: Дмитро Бодашевський
ЗАКЛАД: Гімназія №59 імені О.М.Бойченка
КЕРІВНИК: Сергій Старий
НОМІНАЦІЯ: IT
№45.  «KawaLi»
АВТОР: Ярослав Демченко
ЗАКЛАД: Технічний ліцей
КЕРІВНИК: Ольга Рибак
НОМІНАЦІЯ: IT
№46.  «Leaf» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Максим Безсмертний
ЗАКЛАД: гімназія "Академія"
КЕРІВНИК: Максим Безсмертний
НОМІНАЦІЯ: IT
№47.  «Використання рiзних програм для створення анiмацii»
АВТОР: Анна Пономарьова
ЗАКЛАД: Гiмназiя "Академия"
КЕРІВНИК: Василь Ефименко
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№48.  «Безакумуляторна акустична система з функцією контролю» - ФІНАЛІСТ
АВТОРИ: Олена Лесик
               Родион Винявський
ЗАКЛАД: Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району м. Києва
КЕРІВНИК: Дмитро Лесик
НОМІНАЦІЯ: Технології
№49.  «Tetris»
АВТОР: Ілля Башляєв
ЗАКЛАД: Технічний ліцей м. Києва
КЕРІВНИК: Алла Ворожбит
НОМІНАЦІЯ: IT
№50.  «Настільна гра Революція України 1917-1921 років» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Софія Мартиненко
ЗАКЛАД: Гімназія №136
КЕРІВНИК: Єгор Журкин
НОМІНАЦІЯ: Технології
№51.  «Нічник Сад»
АВТОР: Софія Подлужна
ЗАКЛАД: Спеціалізована школа N°173
КЕРІВНИК: Лариса Кушнір
НОМІНАЦІЯ: Технології
№52.  «Робот для знешкодження мін і збирання осколків»
АВТОР: Володимир Пліта
ЗАКЛАД: ПЛ НТУУ КПІ
КЕРІВНИК: Олег Козленко
НОМІНАЦІЯ: Технології
№53.  «Безпечна зима»
АВТОРИ: Павло Венгер
               Богдан Каразія
ЗАКЛАД: Ліцей 142
КЕРІВНИК: Наіля Меньшикова
НОМІНАЦІЯ: Технології
№54.  «Мікрозелень.»
АВТОР: Григорій Радько
ЗАКЛАД: Гімназія 179
КЕРІВНИК: Людмила Габриельчик
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
№55.  «Ввічливий одяг»
АВТОР: Євген Рибак
ЗАКЛАД: Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови
КЕРІВНИК: Тетяна Криворучик
НОМІНАЦІЯ: Технології
№56.  «Бот Обліковець»
АВТОРИ: Даніїл Піскунов
               Назарій Каратнюк
ЗАКЛАД: Future School of Technology
КЕРІВНИК: Володимир Хоцянівський
НОМІНАЦІЯ: IT
№57.  «Автоматична система дезінфекції» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Платон Большаков
ЗАКЛАД: Ліцей "ЕКО" №198
КЕРІВНИК: Олег Козлеко
НОМІНАЦІЯ: Технології
№58.  «Смітник-сканер для сортування відходів»
АВТОР: Маріан Дядюша
ЗАКЛАД: Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 53 з поглибленим вивченням німецької мови
КЕРІВНИК: Тетяна Криворучик
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№59.  «Проєкт «Навчайся комфортно»» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Мирослава Кравець
ЗАКЛАД: Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
КЕРІВНИК: Катерина Рибакова
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
№60.  «Smart Pot - автоматизована система підтримки мікроклімату при вирощуванні рослин на базі stm32» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Андрій Демченко
ЗАКЛАД: ПЛ НТУУ "КПІ"
КЕРІВНИК: Людмила Булигіна
НОМІНАЦІЯ: IT
№61.  «SPLIT»
АВТОР: Олег Охрамович
ЗАКЛАД: Школа №216
КЕРІВНИК: Олександр Думишинець
НОМІНАЦІЯ: Технології
№62.  « Універсальна соціально - громадська електронна система на основі штучного інтелекту СВІДОМИЙ ГРОМАДЯНИН» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Олександр Павлюк
ЗАКЛАД: КІтУ НАУ
КЕРІВНИК: Валентин Протопопов
НОМІНАЦІЯ: IT
№63.  «Movavi»
АВТОР: Олександр Стеценко
ЗАКЛАД: Технічний ліцей м. Києва
КЕРІВНИК: Алла Ворожбит
НОМІНАЦІЯ: IT
№64.  ««Справа в тому, що у мене немає дому»… і як це змінити» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Орест Власенко
ЗАКЛАД: Початкова Школа Атлантика
КЕРІВНИК: Богдана Загородня
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№65.  «М'ячики для фізичної культури» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Артем Музичук
ЗАКЛАД: Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 195 ім.В.І.Кудряшова
КЕРІВНИК: Наталія Музичка
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
№66.  ««Альтернативний деструктор опалого листя»» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Євгенія Дехно
ЗАКЛАД: ПЗО "КМДШ" Осокорки"
КЕРІВНИК: Юлія Комаринська
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№67.  «Екологічний асфальт з переробленого пластику»
АВТОР: Данііл Матвійчук
ЗАКЛАД: Школа №294
КЕРІВНИК: Олена Коцюруба
НОМІНАЦІЯ: Технології
№68.  «Проєкт Вікторія»
АВТОР: Олександр Колбек
ЗАКЛАД: Технічний ліцей м.Києва
КЕРІВНИК: Алла Ворожбит
НОМІНАЦІЯ: IT
№69.  «KPC-Speed»
АВТОРИ: Віктор Шумний
               Данііл Степанченко
ЗАКЛАД: Державний навчальний заклад "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою", КПНЗ "Київська мала академія наук учнівської молоді"
КЕРІВНИК: Валентин Протопопов
НОМІНАЦІЯ: Технології
№70.  «Шкільний подкаст ''#158ВідчуйРитм''»
АВТОР: Софія Лактіонова
ЗАКЛАД: СЗШ №158 м.Києва
КЕРІВНИК: Ірина Гондюл
НОМІНАЦІЯ: IT
№71.  «РОЗРОБКА ТА ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ПРОТОКОЛУ ЗВ'ЯЗКУ В СИСТЕМАХ РОЗУМНОГО ДОМУ З ЕЛЕМЕНТАМИ ГОЛОСОВОГО АСИСТЕНТУ»
АВТОР: Євгеній Яценко
ЗАКЛАД: Ліцей № 303
КЕРІВНИК: Юрій Свистун
НОМІНАЦІЯ: IT
№72.  «ЕКО двіж »
АВТОР: Діана Фоменко
ЗАКЛАД: Спеціалізована школа 291
КЕРІВНИК: Ірина Сергіївна
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№73.  «Земляний акумулятор як джерело енергії»
АВТОР: Віталій Сушко
ЗАКЛАД: МШ "МЕРИДІАН"
КЕРІВНИК: Езіз Байжиєв
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№74.  «Екологія. Автомобільні гази»
АВТОР: Аліка Рябчина
ЗАКЛАД: Спеціалізована школа № 53 з поглибленим вивченням німецької мови
КЕРІВНИК: Тетяна Кривуручик
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№75.  «Що робити з масками?» - ФІНАЛІСТ
АВТОРИ: Петро Чистяков
               Микита Райтаровський
ЗАКЛАД: Спеціалізована школа № 53 з поглибленим вивченням німецької мови
КЕРІВНИК: Тетяна Криворучик
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№76.  «Алгоритм автоматизації машинного навчання» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Максим Макаренко
ЗАКЛАД: Технічний ліцей м. Києва
КЕРІВНИК: Ольга Рибак
НОМІНАЦІЯ: IT
№77.  «Розвиваюча гра Наша література»
АВТОР: Ілля Курилко
ЗАКЛАД: Технічний ліцей м. Києва
КЕРІВНИК: Алла Ворожбит
НОМІНАЦІЯ: IT
№78.  «ЗD моделювання для створення деталей для Lego»
АВТОР: Олександр Єфименко
ЗАКЛАД: спеціалізована школа №304
КЕРІВНИК: Оксана Струтинська
НОМІНАЦІЯ: IT
№79.  «Математика - це захоплююча наука»
АВТОРИ: Яна Куницька
               Дар'я Любарець
ЗАКЛАД: Школа І-ІІІ ступенів №294
КЕРІВНИК: Олена Коцюруба
НОМІНАЦІЯ: IT
№80.  «Сайт для пошуку найблищих пунктів здачі вторсировини» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Елізавета Лоліна
ЗАКЛАД: Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" м. Києва
КЕРІВНИК: Іван Комаров
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№81.  «Beify» - ФІНАЛІСТ
АВТОРИ: Олена Навроцька
               Ірина Семенюк
               Ілона Стукало
ЗАКЛАД: ПЛ НТУУ "КПІ"
КЕРІВНИК: Олена Коваленко
НОМІНАЦІЯ: IT
№82.  «Програма для контролю роботи з електронними пристроями.»
АВТОР: Тимофій Зеленцов
ЗАКЛАД: Технічний ліцей м.Києва
КЕРІВНИК: Алла Ворожбит
НОМІНАЦІЯ: IT
№83.  «Креативний простір «Шафа»»
АВТОР: Лев Яновицький
ЗАКЛАД: Початкова школа "Атлантика"
КЕРІВНИК: Богдана Загородня
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№84.  «Рекуперація електродвигуна»
АВТОР: Владислав Склема
ЗАКЛАД: ліцей № 142
КЕРІВНИК: Неля Меньшикова
НОМІНАЦІЯ: Технології
№85.  «Фелінотерапія для гармонізації життя людини» - ФІНАЛІСТ
АВТОРИ: Дар'я Желнакова
               Олексій Ігудін
ЗАКЛАД: Броварська загальноосвітня школа №3
КЕРІВНИК: Наталія Стрельченко
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
№86.  «Розвиток емоційного інтелекту »
АВТОР: Олеся Сулима
ЗАКЛАД: СШ № 49
КЕРІВНИК: Наталія Довіденко
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
№87.  «Оцінка впливу захисних тришарових масок​ на сатурацію людини в умовах пандемії ​ COVID-19»
АВТОР: Дмитро Пономаренко
ЗАКЛАД: Гімназія №191 ім. П.Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва
КЕРІВНИК: Світлана Лавриненко
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
№88.  «Твої English stories» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Марта Стасюк
ЗАКЛАД: Початкова школа Атлантика
КЕРІВНИК: Богдана Загородня
НОМІНАЦІЯ: IT
№89.  «环境问题»
АВТОР: Єлизавета Макаренко
ЗАКЛАД: Київська гімназія східних мов №1
КЕРІВНИК: Анна Ковальчук
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№90.  «Акустична динамічна підставка для мобільних пристроїв» - ФІНАЛІСТ
АВТОРИ: Вероніка Каленюк
               Ірина Лесик
ЗАКЛАД: Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району м. Києва
КЕРІВНИК: Дмитро Лесик
НОМІНАЦІЯ: Технології
№91.  «Трактор Левіафан»
АВТОРИ: Вадим Трофименко
               Андрій Строілов
ЗАКЛАД: Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м,Києва
КЕРІВНИК: Людмила Романенко
НОМІНАЦІЯ: Технології
№92.  «Транспорт на повітряній подушці»
АВТОР: Андрій Єлісєєв
ЗАКЛАД: Навчальний заклад "Оптіма"
КЕРІВНИК: Володимир Наконечний
НОМІНАЦІЯ: Технології
№93.  «ВИКОРИСТАННЯ БАКТЕРІЙ В ЯКОСТІ ВЕКТОРІВ ДЛЯ АДРЕСНОЇ ДОСТАВКИ ЛІКУВАЛЬНИХ ПРЕПАРАТІВ ДО ПУХЛИН» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Кирил Пащенко
ЗАКЛАД: Ліцей "Наукова зміна", відділення хімії та біології Київської МАН
КЕРІВНИК: Валентина Холоденко
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
№94.  «УТИЛІЗАЦІЯ ХАРЧОВИХ ВІДХОДІВ ВЕРМИКУЛЬТУРОЮ» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Іван Блохін
ЗАКЛАД: ліцей «Наукова зміна», відділення Екології та аграрних наук Київської МАН
КЕРІВНИК: Валентина Холоденко
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№95.  «ДОСЛІДЖЕННЯ ДІЇ ГІДРОЛІТИЧНИХ ФЕРМЕНТІВ У СКЛАДІ КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Єлизавета Біктімірова
ЗАКЛАД: Ліцей "Наукова зміна", відділеня хімії та біології Київської МАН
КЕРІВНИК: Валентина Холоденко
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
№96.  «Вирощування салату айсберг на грунтах з магнітними наночастинками» - ФІНАЛІСТ
АВТОР: Олександра Галинська
ЗАКЛАД: ліцей "Наукова зміна", відділення Екології та аграрних наук Київської МАН
КЕРІВНИК: Валентина Холоденко
НОМІНАЦІЯ: Екологія
№97.  «Видбиткі пальців »
АВТОР: Марія Чупрій
ЗАКЛАД: 49
КЕРІВНИК: Наталія Давіденко
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
№98.  «Метод Форінгейту Використання у якості продукту»
АВТОР: Нестор Сич
ЗАКЛАД: КГСМ №1
КЕРІВНИК: Марія Янковська
НОМІНАЦІЯ: Здоров’я
Усього проектів: 98
Усього проектів: 98